Privatumo politika

Svetainės administracija gerbia svetainės lankytojų teises. Mes besąlygiškai pripažįstame svetainės lankytojų asmeninės informacijos konfidencialumo svarbą. Šiame puslapyje pateikiama informacija apie tai, kokią informaciją mes gauname ir renkame, kai naudojatės Svetaine. Tikimės, kad ši informacija padės jums priimti sąmoningą sprendimą dėl mums teikiamos asmeninės informacijos. Ši privatumo politika taikoma tik svetainei ir informacijai, surinktai šioje svetainėje ir per ją. Ji netaikoma jokioms kitoms svetainėms ir netaikoma trečiųjų šalių svetainėms, kurios gali susieti šią svetainę.

Gauta informacija
Informacija, kurią mes gauname svetainėje, gali būti naudojama tik tam, kad būtų lengviau naudotis Svetaine. Svetainė renka tik asmeninę informaciją, kurią savanoriškai pateikiate lankydamiesi ar registruodamiesi svetainėje. Sąvoka "asmeninė informacija" apima informaciją, kuri apibrėžia jus kaip konkretų asmenį, pavyzdžiui, jūsų vardą ar el.pašto adresą ar telefoną.

Dalijimasis informacija
Svetainės administracija jokiomis aplinkybėmis neparduoda ir neperduoda jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims. Mes taip pat neatskleidžiame jūsų pateiktos asmeninės informacijos, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.

Atsakomybės atsisakymas
Atminkite, kad asmeninės informacijos perdavimas, kai lankotės trečiųjų šalių svetainėse, įskaitant partnerių svetaines, net jei svetainėje yra nuoroda į svetainę arba svetainė turi nuorodą į šias svetaines, netaikomas šiam dokumentui. Svetainės administracija neatsako už kitų svetainių veiksmus. Asmeninės informacijos rinkimo ir perdavimo procesą, kai lankotės šiose svetainėse, reglamentuoja dokumentas "asmeninės informacijos apsauga" arba panašus, esantis šių bendrovių svetainėse.

Akcijų sąlygos
Visos svetainėje paskelbtos akcijos yra skirtos tik pardavimų skatinimui per Internet tinklą ir taikomos užsakovams, kurie paliko paraišką dėl paslaugų grįžtamojo ryšio forma svetainėje po reklaminio pasiūlymo turinio paskelbimo.

Svetainės meniu